poniedziałek, 25 czerwca 2012

Blogowa zbiórka dla zwierzaków

Trochę z opóźnieniem (z powodów wymienionych uprzednio), jednak i ja zachęcam do wzięcia udziału w akcji zorganizowanej przez Siempre la belleza oraz fundację Agapeanimali. Myślę, że większość z Was o akcji już słyszała, jeśli jednak ktoś jeszcze nie wie, o co chodzi, pokrótce wyjaśniam:

Akcja ma na celu wysłanie (używanych, lecz w dobrym stanie) kosmetyków, biżuterii, akcesoriów itp. do fundacji Agapeanimali, która następnie wystawi je na Allegro, a dochód przeznaczy na leczenie i utrzymanie kotków.

Wszystkie informacje znajdują się na blogu Siempre: http://siempre-la-belleza.blogspot.com/2012/06/blogowa-zbiorka-dla-zwierzakow-oddaj.html

Jeśli tylko macie jakieś zalegające kosmetyki, których nieużywacie (a zapewne tak jest), przekażcie je na pomoc kotkom! Najlepiej wciągnijcie do akcji całą rodzinę czy znajomych, razem na pewno uzbieracie pokaźny podarek :). Wspomóc można również wysyłąjąc produkty dla zwierząt (kocyki, karma, żwirek) - wszystko to zamieszczone jest na podanym wyżej blogu.

Akcja trwa do 6 lipca. Jako zapalona miłośniczka kotów jeszcze raz zachęcam do udziału, sama póki co kompletuję moją paczkę :).

1 komentarz:

  1. omg kotek bez oczka <3 tamten nad nim jaki slizczny. mam nadzieje ze kotki sa zdrowe.

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie komentarz.
Pamiętaj proszę, że to nie jest miejsce na reklamę.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...